PL |EN
Alpiq w: Polska
Grupa Alpiq

Twój portfel energetyczny znajduje się w bezpiecznych rękach

Alpiq zarządza i optymalizuje Twój portfel energetyczny zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Mając to na względzie, oferujemy pełną gamę różnych usługi i elastycznych rozwiązań.

Zarządzenie portfelem

Dzięki naszej usłudze zarządzania portfelem możesz zoptymalizować zakupy energii w ramach swojego profilu zysku/ryzyka. Pokrywamy twoje zapotrzebowanie na energię z różnych źródeł i oferujemy elastyczne kontrakty. Dla optymalizacji wydajności pod względem kosztów, stale dostosowujemy Twój portfel do trendów na rynku.


Doradztwo w sferze zakupów

Cena energii elektrycznej jest kluczowym strategicznym czynnikiem dla każdej działalności. Dlatego też doradztwo w sferze zakupów jest ważnym kryterium osiągnięcia sukcesu. Korzystając z kompleksowej znajomości produktów energetycznych i opcji zakupów, opracowujemy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze porady opierają się na Twoim podejściu do portfela, konkretnych potrzebach i Twojej bieżącej sytuacji.


Zarządzania uzupełniającą bazą produkcyjną

Jesteśmy Twoim partnerem w zarządzaniu uzupełniającą produkcją energii. Możemy, na przykład, prowadzić lub serwisować Twój generator lub własną elektrownię. Jednocześnie będziemy obsługiwać sprzedaż nadmiaru energii elektrycznej do sieci publicznej, pozostawiając Ci możliwość koncentracji na podstawowej działalności.