PL |EN
Alpiq w: Polska
Grupa Alpiq

Rozwiązania dla przemysłu i dużych odbiorców

Jesteśmy jedną z najaktywniejszych spółek obrotu na polskim rynku - Alpiq obecny jest na wszystkich platformach obrotu energią elektryczną. Specjalizujemy się w handlu energią elektryczną oraz sprzedaży energii dużym odbiorcom, zapewniamy usługi bilansowania i grafikowania oraz pośredniczymy w zakupie i sprzedaży praw majątkowych do świadectw pochodzenia dla energii ze źródeł odnawialnych oraz z wysokosprawnej kogeneracji.

Alpiq oferuje rozwiązania energetyczne dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań, optymalizujące koszty operacyjne i zapewniające niezawodne dostawy energii elektrycznej. Mogą Państwo skorzystać z dostaw według ustalonego, stałego grafiku lub elastycznych grafików zmiennych wynikających z Państwa zapotrzebowania.

Ceny energii elektrycznej oraz warunki płatności określamy indywidualnie w oparciu o planowaną strukturę zakupu oraz aktualną sytuacją rynkową, mając na uwadze optymalizację ryzyka kredytowego i kosztów zakupu energii oraz konkurencyjny poziom oferowanych cen.

W celu przygotowania dla Państwa odpowiedniej oferty, prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas załączonego "Kwestionariusza dla odbiorców końcowych" na adres:

przemyslaw.woronko@alpiq.com

lub kontakt pod numerem 22 579 65 49.


Korzystaj na naszej synergii

Doradzimy Wam w kwestii optymalizacji portfela, zapewnimy wsparcie planowania zasobów oraz usługi rozliczeniowe. Będzie nam również niezwykle miło podzielić się z Państwa pracownikami naszą znajomością polskiego rynku energii podczas organizowanych szkoleń i seminariów.

Alpiq współpracuje z niemal wszystkimi liczącymi się graczami na polskim rynku energii, co może przynieść korzyści również Państwu. Naszymi partnerami są elektrownie, dystrybutorzy energii, inne spółki obrotu energią oraz duże przedsiębiorstwa przemysłowe. Ta synergia może przynosić korzyści również Tobie, jako klientowi!

Kontakt

Alpiq Energy SE Spółka europejska Oddział w Polsce

ul. Lecha Kaczyńskiego 26

00-609 Warszawa

Polska

T: +48 22 579 65 25

F: +48 22 579 65 27

info.­pol@­alpiq.­com

www.alpiq.pl

Powrót do widoku ogólnego